Etui do telefonów

Kto z nas potrafi wyobrazić sobie życie bez elektroniki a w szczególności bez telefonu? Zapewne zgłosiłoby się naprawdę niewiele osób. Przeważający odsetek odpowie, że „bez telefonu jak bez ręki”, ponieważ przydaje się praktycznie w każdej dziedzinie życia. Praca, życie towarzyskie, sport – to zaledwie kilka z wielu kategorii, w których telefon ze stosownymi aplikacjami może być bardzo przydatny. Aby jednak właściwie o niego zadbać a tym samym cieszyć się długo oferowaną przez producentów funkcjonalnością, dobrze jest dobrać odpowiednie etui do telefonów. Oferta producentów takich akcesoriów jest bardzo szeroka. Zaprezentujemy kilka najczęściej wybieranych propozycji.

ETUI DO BIEGANIA

Zazwyczaj składa się z przezroczystej (lub częściowo przezroczystej) kieszonki na telefon oraz pasków, które pozwalają na przymocowanie etui do przedramienia. Dzięki temu w trakcie biegu można nie tylko wygodnie sprawdzić godzinę, ale także śledzić dystans i postępy w popularnych aplikacjach dla biegaczy. Przede wszystkim etui daje swobodę ruchów. Nie musimy nosić uwierającego telefonu w kieszeni ani mieć zajętych rąk, co poprawia komfort biegania.

ETUI GUMOWE

Wykonane z elastycznej gumy lub silikonu występuje w olbrzymiej gamie kolorów i kształtów. Pozwala na zabezpieczenie tylnej części telefonu przed brudem, zarysowaniem, wilgocią a nawet przed poważniejszymi urazami w czasie wypadku. W połączeniu z folią lub szkłem hartowanym pozwala bardzo skutecznie dbać o telefon, a przy tym każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Przy pomocy takiego etui możemy przemienić smartfona w postać z kreskówki, ciasteczko, ulubionego zwierzaka albo po prostu zmienić w ten sposób jego kolor.

library-smartphone-skin-from-decal-girl-540x462

ETUI KSIĄŻKOWE

Wyglądem przypomina okładkę książki, zamykaną dodatkowo na magnetyczny pasek. Chroni wszystkie strony telefonu jednocześnie. Zazwyczaj w środku znajduje się silikonowa obejma dopasowana do kształtu telefonu i chroniąca jego boki, a sama okładka osłania przód i tył. Wiele modeli posiada po wewnętrznej stronie okładki kieszonki na karty bankomatowe i inne podobne formatem.

Wybór jakiegokolwiek etui to zawsze dobra decyzja. Pozwoli oszczędzić nie tylko pieniądze ale i nerwy, chroniąc telefon przed przeróżnymi losowymi wypadkami.