Grawerowanie – nasza specjalność

Spersonalizowane ekskluzywne przedmioty z estetycznym grawerem – to klasyczny prezent na każdą poważniejszą okazję. A tych jest całe mnóstwo – w życiu naszych bliskich przychodzą warte upamiętnienia szczególne momenty, które często warto uczcić czymś więcej, niż tylko symbolicznym bukietem kwiatów.
grawerowanie laserem
Naszą specjalnością jest grawerowanie laserowe na wszystkich tych powierzchniach, które to umożliwiają – a jest ich całe mnóstwo. Wykonamy dla Państwa dowolny tekst na chociażby takich powierzchniach jak długopisy, pióra wieczne, kulkowe, wszelkie rodzaje ołówków, a nawet na tych mniej standardowych – jak notatniki czy kalendarze. Dzięki temu otrzymają Państwo produkt, który posłuży obdarowanemu przez lata, przypominając istotne wydarzenie z jego życia w bardzo osobisty sposób. Nie bez powodu grawerowanie laserem cieszy się od wielu lat powodzeniem – nie ma chyba osoby, która nie doceniłaby prostoty i jednocześnie znakomitego stylu tego rozwiązania. My zaś gwarantujemy Państwu zrealizowanie Państwa wizji z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu sentencja czy wzór pozostaną widoczne przez lata.

Chyba nie ma osoby, która nie byłaby w stanie dostrzec, jak przydatne może być grawerowanie Kraków to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości produktów i akceptowalnych cenach, zachęcamy do kontaktu. Grawerowanie laserowe wykonujemy również na tabliczkach wykonanych z laminatów grawerskich, co pozwala nam maksymalnie dopasować się do potrzeb klientów.